گالری

گالری مو مد شامل عکس، فیلم، کتاب، نمونه سؤال، دوره آموزشی رایگان، نمونه کار، پادکست، مقاله، نرم‌افزار، اپلیکیشن و پاورپوینت هست. در ادامه به توضیح هرکدام از موارد بالا می‌پردازیم.

گالری عکس

تمامی مواردی که در بلاگ وجود دارد عکس‌ها و نمونه کارهایی دارند که در بخش گالری عکس برای شما به نمایش می‌گذاریم. عکس‌های رنگ مو، عکس‌های مدل مو مردانه و زنانه (شینیون) و بچه‌گانه، عکس‌های کوتاهی مو مردانه و کوتاهی مو زنانه، عکس‌های آناتومی مو و ساختار کلی هرکدام از اجزای مو در انسان و حیوان (پستانداران). عکس‌های کاشت مو با روش‌های مختلف، عکس‌های اصلاح ابرو در مدل‌های مختلف، عکس‌هایی در مورد بهداشت مو و انواع بیماری‌هایی که مو می‌تواند داشته باشد.

در این بخش آلبوم رنگ مو نیز قرار دارد و رنگ‌های مختلف با مارک‌های مختلف نمایش داده می‌شود.

گالری فیلم

فیلم‌ها بیشتر آموزشی هستند و مربوط به نحوه آرایش و پیرایش مو می‌باشند. آرایش مو شامل رنگ مو و شینیون و مدل موهای مردانه و همچنین کوتاهی موی مردانه و زنانه و بچه‌گانه می‌باشند. انواع روش‌های کاشت مو و اصلاح صورت و ابرو و موزدایی نیز از فیلم‌های آموزشی گالری مو مد هست. روش‌های مو چیدن از حیوانات و آموزش‌هایی برای بافت مو و استفاده از موها برای ساخت وسایل دیگر نیز از آموزش‌های این سایت مو مد هست.

گالری کتاب

در خصوص آرایش و پیرایش و پزشکی و بهداشت کتاب‌هایی به این منظور آماده و تقدیم شما دوستان عزیز می‌گردد. این کتاب‌ها باهدف ارائه مطالب به‌صورت جامع و کامل آماده‌شده است تا دوستانی که تمایل دارند مطالب را یکجا مطالعه کنند از مطالب آموزشی استفاده نمایند. افرادی که کتاب دارند و نویسنده کتاب هستند می‌توانند کتاب‌های خود را در این بخش قرار دهند. کتاب‌ها به دو زبان فارسی و انگلیسی موجود می‌باشند.

گالری نمونه سؤال

نمونه سؤال‌ها مربوط به دوره‌های فنی و حرفه‌ای هست که در رشته‌های تخصصی رنگ مو، مدل مو، کوتاهی مو، اصلاح ابرو هست. نمونه سؤال‌های مربوط به رشته پزشکی، بهداشت و کاشت مو نیز برای شما عزیزان قرار داده می‌شود. همه نمونه سؤال‌ها هم مردانه و هم زنانه می‌باشند. نمونه سؤال‌های مربوط به حیوانات و زمینه دامپزشکی نیز قرار داده خواهد شد. نمونه سؤال‌ها همراه با سؤال و جواب هست.

دوره آموزشی

افرادی که می‌خواهند با دوره آموزشی خود را به دیگران معرفی کنند مخاطب این بخش می‌باشند. به‌عنوان‌مثال آرایشگران، پزشکان، دامداران، مربیان، مرکز لیزر و زیبایی و کلاً تمامی مشاغلی که با مو یا موی حیوانات یا با موی مصنوعی سروکار دارند یا وسایلی که برای مو ساخته می‌شود می‌توانند یک دوره آموزشی رایگان داشته باشند و خود و محل کار خود را به دیگران معرفی کنند. برای این بخش ضروری است که با ما در تماس باشید تا شرایط همکاری را خدمت شما عرض نمایم.

نمونه کار

بخش نمونه کار مربوط به آرایشگران و پزشکان و مربیان عزیز هست. افراد جویای کار نیز می‌توانند نمونه کار خود را جهت پیدا کردن شغل موردنظر خود برای ما ارسال نمایند. در ابتدا و انتهای فیلم آدرس محل کار و شماره تلفن خود را بنویسید. اگر سایت دارید اسم سایت خود را در پایین فیلم قرار بدهید. اگر مهارت این کار را ندارید اطلاعات موردنظر را به‌صورت یک فایل ورد برای ما ارسال کنید تا جایگذاری‌های موردنظر انجام شود. نمونه کارها را به‌صورت عکس و فیلم ارسال کنید.

در ابتدای فیلم خود را معرفی کرده و بگویید که این نمونه کار را برای سایت مو مد آماده کرده‌اید؛ و کارهایی که می‌توانید انجام دهید را توضیح دهید.

پادکست

پادکست‌ها فایل‌های صوتی هستند که اغلب به‌صورت آموزشی می‌باشند؛ و توضیح مقالات وبلاگ یا دوره‌های آموزشی می‌باشند. افرادی که تمایل دارند مقالات وبلاگ را به‌صورت صوتی گوش کنند می‌توانند از این بخش استفاده نمایند. افرادی که تمایل دارند کسب‌وکار خود را معرفی نمایند و صدای خوبی نیز دارند می‌توانند در تهیه و تنظیم پادکست‌ها با ما همکاری نمایند.

مقاله

مقالات بیشتر به‌صورت علمی می‌باشند و به دو زبان انگلیسی و فارسی در سایت قرار داده می‌شود. مقالات علمی بیشتر مربوط به شیمی مو و آناتومی مو و موادی که در آرایش و پیرایش مو استفاده می‌شوند می‌باشند. موضوع مقالات در برچسب‌ها از هم جدا می‌شوند. توجه کنید برای ورود به هر موضوع برچسب مربوطه را دنبال نمایید تا مقالات مرتبط را پیدا کنید.

نرم‌افزار

نرم‌افزارها برنامه‌های کامپیوتری هستند که در مراکز زیبایی، پزشکی و آرایشگری یا مراکز آموزشی فنی و حرفه‌ای مورداستفاده قرار می‌گیرند. با توجه به نیاز خود برنامه موردنظر را انتخاب نمایید. در نرم‌افزارها می‌توانید نام شاگردان و واریزی‌های آن‌ها را در لیست مرتب‌شده‌ای داشته باشید. همچنین می‌توانید نمرات و مشخصات فردی شاگردان یا مریض‌های خود را داشته باشید تا برای دوره‌های بعدی به‌راحتی به آن‌ها پیشنهاد بدهید و از آن‌ها دعوت کنید در دوره‌های درمانی یا آموزشی شما شرکت کنند.

اپلیکیشین

اپلیکیشین ها برنامه‌های تلفن همراه را شامل می‌شوند. این برنامه‌ها درگوشی‌های اندروید نصب می‌گردد؛ و خدمات سایت را بیشتر به کاربران ارائه می‌دهد. از این برنامه‌ها می‌توانید برای ارائه خدمات خود به مشتریان استفاده نمایید. افرادی که جویای کار می‌باشند نیز می‌توانند از این برنامه استفاده نمایند و کار موردنظر خود را پیدا کنند. نرم‌افزارها و اپلیکیشین ها برای خریدوفروش نیز استفاده می‌گردد و می‌توانید وسایل دست‌دوم مطب یا آرایشگاه را از این قسمت خریدوفروش نمایید.

پاورپوینت

پاورپوینت‌ها مطالب آموزشی هستند که به‌صورت تیتر وار نوشته‌شده است. و بیشتر در مراکز آموزشی کاربرد دارد. هنر جویان و دانشجویان عزیز نیز می‌توانند از این پاورپوینت‌ها استفاده نمایند تا اطلاعات آن‌ها بالا برود. مطمئناً مطالب پاورپوینت کامل نیست و لینک‌های مرتبط با هر موضوع در آن قرار داده می‌شود. هدف از پاورپوینت‌های آموزشی داشتن دید کلی نسبت به یک مطلب خاص هست تا ریزه‌کاری‌های آن را دنبال کنید. می‌توانید برای ارائه نیز از آن‌ها استفاده نمایید.